מעלון למשרד 1 מטר

פתרון אלגנטי שמנגיש את המשרד שלך

המעלון למשרד עמיד, חזק ומסוגנן, ולכן מתאים באופן מושלם לסביבה פנימית וחיצונית. מערכת ההרמה של המעלון מותקנת בחלקו הפנימי, עניין המבטיח עמידות בפני נזקים, מייתר את הצורך ביחידת בקרה נפרדת, ומצמצם את זמן ההתקנה.

בנוסף, ניתן למקם את המעלון מחדש ולשנות את כיוון פתיחת הדלתות - כך שתוכלו לערוך שינויים בקלות.

למעלון מערכת שירות אמינה, יעילה וקלה לשימוש, המורכבת מ-2 חלקים בלבד, והיא תאפשר לך נגישות גבוהה למשך שנים.

מדוע לבחור במעלונים שלנו?
אנו מתמחים במעלוני נכים משנת 1983 ומבינים את הצרכים ומגבלות היומיום של הלקוחות שלנו. כאשר נדרשת נגישות מיוחדת, עולות שאלות חשובות ובעיות ספציפיות אשר הצוות שלנו מתמחה בפתרונן. צוות התמיכה המיומן שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה , וייתן מענה לכל הצרכים והדרישות שלכם, בכל מקום שבו אתם נמצאים.

בתור חברה מובילה בתחום המעליות ומעלוני היוקרה, מגוון פתרונות הנגישות שלנו מתוכננים להתאים בקלות ובאלגנטיות לסביבה שלכם, תוך ניצול שטח מינימלי והבטחת נוחות ובטיחות למשתמש.

כושר העמסה280 kg
טווח הרמה מירבי1 m
מידות המשטח800 x 1400 mm
 900 x 1400 mm
 1100 x 1400 mm

למעלון המשרדי בעל הסטייל האורבני מגוון רחב של אפשרויות תכנון ועיצוב, שישדרגו את סביבת העבודה שלכם וישתלבו בטבעיות בחלל.

המעלון למשרד נוח לשימוש, ומציע נגישות קלה, אמינה ובטיחותית לכסאות גלגלים. בנוסף, ניתן לקבל את המעלון במגוון מאפיינים מיוחדים, בהתאמה אישית.

למעלון מערכת הרמה הידראולית, משטח הרמה מספריים וכושר העמסה של עד 280 ק"ג. הוא נע בצורה שקטה בין מפלסים של עד 1 מטר, ומתאים לסביבה פנימית וחיצונית כאחד. וכמו לכל המעלונים שלנו, למעלון המשרדי סטנדרטים בטיחותיים ברמה הגבוהה ביותר.

מאפיינים נוספים לפתרון הנגישות המסוגנן הזה הם פרופיל מעוגל ואלגנטי וחוויית שימוש מתקדמת, הכוללת דלתות אוטומטיות, חייגן אוטומטי ונעילה אוטומטית.

12 חודשי אחריות
המעלון למשרד שלנו מגיע עם אחריות של 12 חודשים. ניתן לקבל אחריות מורחבת, הכוללת כיסוי מלא של עלויות השירות והתחזוקה, לתקופה של עד 5 שנים.

  • נגישות בין 2 מפלסים
  • מתאים למשתמש + מטפל
  • לשימוש בכסא גלגלים או קביים
  • ניתן לשימוש פנימי וחיצוני
  • מאפשר נגישות במבנים ציבוריים

מפרט טכני

תקנים

תעודת הסמכה